Vítězem posledního cyklu je B.K. team ale celkově AnDuLa!

15.12.2016 03:20

Poslední hrací den první ligy měl rozhodnout o celkovém vítězi celého ročníku BLSP 2016. Nejlépe na tom po čtyřech cyklech byla AnDuLa, které stačilo v posledním cyklu jen příliš neztratit na své dva nejbližší konkurenty Malý Notaxo a BS Team.

První letošní vítězství si ale v pátém cyklu připsal zaslouženě B.K. team, který bude příští rok silnou konkurencí pro všechny už zaběhnuté favority soutěže.

Nejlepším mužem cyklu se jako už tradičně stal Ladislav Švec s průměrem 203,44 a sedmi výhrami u žen to byla Petra Maňásková z B.K Team s průměrem 162,1. Nejvíce výher ale ukořistila Schönová Jana / VIKIJANA se sedmi body.

Podrobné výsledky najdete zde.

Po skončení následovalo vyhlášení celoročního pořadí.

AnDuLa sice nakonec těsně nevyhrála v pátém cyklu, ale druhé místo jí bohatě stačilo a tak celkovým vítězem ročníku 2016 se po zásluze stává tým AnDuLa!

O druhé celkové místo sváděly souboj už zmíněný Malý Notaxo a BS Team. Pátý cyklus jim ale moc nevyšel a i když a BS Team nakonec skončil na čtvrtém místě před sestupujícím Malý Notaxo, přeci jen to celkově nestačilo a tak druhé místo patří Malý Notaxo  a třetí BS Team. Při rovnosti bodů rozhodoval vyšší nejvyšší dosažený výsledek za tento rok.

Další v pořadí najdete na stránce Ligy a celkové pořadí. Vítězná trojice obdržela poháry a bylo rozděleno 8 800,- Kč na odměnách pro prvních šest týmů.

Byly vyhlášeny i nejvyšší individuální náhozy roku 2016, za které si odnesli sekt Láďa Švec (259) a Kohoutková Magda (227).

Po celý večer byl k dispozici všem hráčům raut v režii pořadatele.